Каталог товарів

categories
Супутникове ТБ

Нові товари

Нові товари
Усі нові товари

Супутникове ТБ - інтернет магазин Faraday Systems

 

Для підключення до супутникового телебачення вам потрібно буде встановити комплект обладнання для прийому телевізійного сигналу з супутників. Конфігурація приймаючого обладнання залежить від кількості телевізорів в будинку та провайдера до якого плануєте підключитися. Підключити телебачення можна і без абонентської плати, так як на супутниках присутня велика кількість не кодованих телеканалів українського та закордонного виробництва. Нижче приведено список варіантів підключення: XTRA TV, Viasat, Без абонплати.

Перейшовши за вказаними нижче посиланнями ви побачите списки каналів кожного провайдера і список каналів для підключення без абонплати. Також в них вказані варіанти і вартість підключення.

Якщо є проблеми з вже встановленою антеною, у нас можна замовити майстра для ремонту супутникової антени або оновлення списку каналів на супутниковому тюнері.

Замовити підключення та налаштування можна за телефонами: +38 (044) 237 33 22, +38 (63) 237 33 22, +38 (099) 148 59 77

Встановлення та обслуговування проводимо в Києві та передмісті.

 

 

Viasat

Viasat - офіційний оператор супутникового телебачення, який транслює понад 119 міжнародних і українських супутникових каналів. Серед них 8 каналів - канали власного виробництва. При підключенні до Віасат є можливість перегляду пізнавальних, інформаційних, спортивних, фільмових, дитячих та музичних каналів в хорошій якості. Провайдер Viasat TV першим в Україні запропонував ряд цікавих фільмових і спортивних телевізійних каналів в HD якості, що дуже актуально при все зростаючій якості телевізорів.

 

 

 

 

Супутникове ТБ без абонентської плати

Перегляд некодованих безкоштовних телеканалів з трьох супутників: Astra 4.8°E, Amos 4.0°W, Hotbird 13.0°E. Наразі доступно більше 50 українських каналів та багато закордонних, декілька з котрих транслюються російською мовою. В переліку каналів присутні міжнародні версії популярних українських каналів, національні канали, багато інформаційних, декілька розважальних і регіональні телеканали.