Каталог товарів

categories
Супутникове ТБ

Нові товари

Нові товари
Усі нові товари

Самовивіз

Ви можете оплатити і отримати товар за адресою: Київ, вул.Вербова 19, м.Почайна, ринок "Антиквар".

Магазин Супутникового телебачення

"Faraday Systems" ряд С 5 місце 1

тел. (044) 237-33-22, (063) 237-33-22, (099) 148-59-77

КАРТА ПРОЇЗДУ

Доставка транспортною компанією

Доставка здійснюється за допомогою наступних транспортних компаній:

Час доставки залежить від швидкості пересилання транспортної компанії, зазвичай 2-4 дні в залежності від дальності розташування вашого населеного пункту від Києва для всіх перерахованих вище компаній.

Вартість доставки розраховується згідно з тарифами компанії-перевізника.

При оплаті післяплатою (тобто вартість товару оплачується безпосередньо при отриманні товару на пункті видачі транспортної компанії) оплачується вартість пересилки товару + вартість зворотної пересилки грошових коштів. Тобто Ви оплачуєте вартість товару, вартість перевезення товару і вартість зворотної пересилки коштів в пункті видачі транспортної компанії при отриманні товару.

При передоплаті вартості товару на наш розрахунковий рахунок, на пункті видачі транспортної компанії Ви сплачуєте лише вартість доставки товару. Якщо Ви хочете придбати товар по передоплаті, зв'яжіться з нашим менеджером по телефону.

Кур'єрська доставка по Києву

Кур'єрська доставка здійснюється на наступний день після оформлення замовлення в залежності від часу оформлення замовлення і в разі наявності товару на складі. Якщо товару немає в наявності, Ви можете зв'язатися з менеджером по телефону, зазначеному в контактах, і дізнатися час можливої ​​доставки. Кур'єрська доставка здійснюється в межах Києва з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 17:00, субота з 10:00 до 15:00. У разі оформлення замовлення в суботу, неділю або понеділок, доставка товару проводиться в найближчий вівторок.

При сумі замовлення менше 4000 гривень вартість доставки складає 70 гривень.

Замовлення на суму понад 4000 гривень доставляється безкоштовно.

Вартість безкоштовної доставки розраховується від суми замовлення з урахуванням знижки. Якщо сума замовлення після застосування знижки менша 4000 гривень, здійснюється платна доставка.

Кур'єрська доставка здійснюється тільки по місту Києву.

Для жителів інших населених пунктів України здійснюється доставка товару за допомогою транспортних компаній.