Каталог товарів

categories
Супутникове ТБ

Нові товари

Нові товари
Усі нові товари

 На українському ринку телекомунікацій компанія «Faraday systems» з 2006 року. На сьогоднішній день ми розвиваємо два напрямки діяльності: - реалізація високоякісного обладнання і надання професійних послуг з інсталяції, і обслуговування теле-відео систем.

 Ми пропонуємо якісне обладнання, що застосовується для інсталяції сучасних систем ефірного та супутникового телебачення. Цифрові приймачі, антени, конвертери, DiSEqC комутатори, діплексери, антенний кабель та інше необхідне обладнання, що використовується в телекомунікаціях, - все це можна придбати в нашому магазині.
Наша компанія пропонує також обладнання для домашніх інтернет-мереж: маршрутизатори (роутери), мережеві комутатори, кабель "вита пара", інструменти та комплектуючі.

 Ми є партнерами провайдерів супутникового телебачення в Україні Viasat і XTRA TV і здійснюємо продаж обладнання, надаємо допомогу по підключенню і з технічних питань.

Наші співробітники надають професійні консультації до і після придбання у нас товару. Звертайтеся в нашу компанію. Допоможемо, розповімо, порадимо.

Супутникове телебачення від нашої компанії комплектується стандартним обладнанням або складає комбіновану систему для прийому сигналу з кількох супутників.

 Наша компанія гарантує високу якість обладнання та послуг з його встановлення. Ми надаємо гарантію на обладнання. У нашій роботі ми, перш за все, з повагою ставимося до клієнта, але також цінуємо свою працю. Наш головний принцип - тривалі та надійні взаємини з нашими клієнтами.

Ми здійснюємо установку, модернізацію і обслуговування раніше встановлених супутникових систем. Можливі як заміни окремих вузлів супутникового обладнання (наприклад комутаторів, конвертерів або тюнерів), так і оновлення системи з метою додавання нових каналів.

У переліку наших послуг

  • продаж ефірних і супутникових антен, цифрових приймачів і комплектуючих
  • підключення до супутникових провайдерів Viasat і XTRA TV
  • установка супутникового телебачення по Києву і Україні
  • модернізація та обслуговування раніше встановлених супутникових систем
  • можливі також заміни окремих вузлів супутникового обладнання (комутаторів, конвертерів, тюнерів)
  • повне оновлення системи з метою додавання нових каналів