Каталог товарів

categories
Підключення супутникового ТБ

Нові товари

Нові товари
Усі нові товари

Список товарів за маркою Netis

 Компанія «NETIS SYSTEMS» є частиною компанії «Netcore Group». Її штаб-квартира розташована в м Шеньчжень, Китай. Компанія «NETIS SYSTEMS», заснована в 2000 році, є постачальником мережевих продуктів і рішень. Надаючи сучасні технології, високоякісні продукти і обслуговування, яке задовольняє клієнтів, компанія «NETIS SYSTEMS» стала одним з основних постачальників в області передачі даних. У всьому світі у компанії зміцнюється репутація надійного виробника.

 Продуктова лінійка компанії «NETIS SYSTEMS» включає в себе бездротові маршрутизатори, бездротові адаптери, комутатори, маршрутизатори DSL, мережеві адаптери, бездротові і дротяні PC-плати, а також, компанія займається розробкою продуктів, які пов'язані зі зберіганням і захистом даних, мультимедіа та іншими технологіями.
 
 Більше 8% доходів від продажів компанія інвестує в наукові дослідження і дослідно-конструкторські розробки. Компанія надає значиму технологічну підтримку з програмного і апаратного забезпечення для більш ніж 300 інженерів. Команда компанії «NETIS SYSTEMS» випускає продукти із застосуванням різних технологій, які призначені для оптимально комфортного використання продукції кінцевим користувачем.

Є 4 товари.

Показано 1-4 з 4 товарів