Каталог товарів

categories
Підключення супутникового ТБ

Нові товари

Нові товари
Усі нові товари

Список товарів за маркою Televes

 Televes - це всесвітня технологічна компанія, що спеціалізується на проектуванні, розробці та виробництві рішень телекомунікаційних інфраструктур для будинків, будівель та міст.

 Її штаб-квартира розташована в Сантьяго-де-Компостела (Іспанія), де компанія була заснована в 1958 році. В даний час Televes є головою корпорації, утвореної понад 20 промисловими та сервісними компаніями, має понад 700 співробітників і 75 патентів на винахід. Televes має 11 міжнародних філій, що охоплюють Португалію, Францію, Великобританію, Італію, Німеччину, Польщу, Скандинавію, Росію, США, Китай та Об'єднані Арабські Емірати, і вона робить свою продукцію доступною у більш ніж 100 країнах на 5 континентах, використовуючи її розширена мережа дистриб'юторів.

 Компанія виробляє на власних потужностях, щоб гарантувати максимальну якість. Він також є піонером у створенні 4.0 виробничих ліній із власними лабораторіями з сертифікації та контролю якості. Таким чином, продукти компанії з гордістю демонструють етикетку European Technology Made in Europe.

Є 2 товари.

Показано 1-2 з 2 товарів