Каталог товарів

Налаштування медіаприставки

Код товару 00005
200 ₴

Налаштування Android медіаприставок, IPTV медіплеєрів.

Кількість
Є в наявності

  Способи доставки

Самовивіз, Нова Пошта, Укрпошта

  Способи оплати

Готівка, накладний платіж, платіж на розрахунковий рахунок, карткою в магазині.

  Умови повернення та обмін

Послуга з налаштування телевізійних Android приставок включає в себе оновлення системного програмного забезпечення від виробника, оновлення програмних компонентів з офіційного магазину додатків Play Store, за потреби, встановлення альтернативного сховища додатків. Не рідко виробники приставок встановлюють обмежений набір мультимедіа додатків, що може обмежити в користуванні пристроєм не досвідчених користувачів. Ми додаємо важливі додатки для комфортного користування, це можуть бути: програвачі з широкою підтримкою форматів відео файлів, файловий менеджер, різноманітні онлайн кінотеатри та медіасервіси з інтерактивним телебаченням.

За потреби, розкажемо про медіасервіси з інтерактивними онлайн телеканалами, допоможемо вибрати поцінну підписку на пакет телеканалів підхожого провайдера.

Рекомендуємо звернути увагу на можливість зекономити, придбавши у нас підписки на пакети інтерактивних каналів та онлайн кінотеатр від популярних українських медіа сервісів. Ознайомитись з переліком можна за посиланням https://faraday.com.ua/uk/81-kartki-dostupu-ta-startovi-paketi.

00005