Каталог товарів

Налаштування супутникового приймача
  • Налаштування супутникового приймача

Налаштування супутникового приймача

Код товару 00001
100 ₴

Послуги з налаштування супутникових ресиверів, оновлення програмного забезпечення та списку не кодованих каналів.

Кількість
Є в наявності

  Способи доставки

Самовивіз, Нова Пошта, Укрпошта

  Способи оплати

Готівка, накладний платіж, платіж на розрахунковий рахунок, карткою в магазині.

  Умови повернення та обмін

Послуга налаштування супутникового приймача складається з оновлення програмного забезпечення до останньої стабільної версії, якщо в цьому є потреба, та оновлення списку супутникових каналів, які транслюються з трьох супутників Astra 4.8E, Amos 5W, Hotbird 13E. Цей набір супутників має велику популярність в Україні і приймається на супутникові антени з трьома конвертерами (головками). Під час оновлення списку ми видаляємо неробочі канали або канали, трансляція яких вже не відповідає назві в списку приймача, додаємо нові транспондери супутника, проводимо пошук каналів по всім робочим частотам супутника, видаляємо закодовані канали та упорядковуємо канали в новий список. Оновлений список буде складатися з Українських та Європейських некодованих телеканалів, які транслюються без абонплати. За бажанням клієнта список каналів може бути розширений некодованими каналами з країн близького сходу на які “багатий” супутник Hotbird 13E. Також за запитом налаштовуємо українські некодовані супутникові радіо канали.

Налаштування нових приймачів відбувається перед відправленням клієнту або перед видачею в нашому магазині.

Для налаштування власного приймача клієнта потрібно звернутися до нашого магазину за адресою: м.Київ, вул.Вербова, 19, ринок “Антиквар”, ряд С5, місце 1 (Посилання на Google Карти: https://goo.gl/maps/BFq4BAzdbaPSghJp8 ), або відправити посилкою Новою Поштою на відділення Київ №165, або Укрпоштою на відділення з індексом 04076 (вул. Вербова, 24, Київ). Вартість пересилки оплачує відправник. Разом з приймачем потрібно взяти робочий пульт ДК до нього, зовнішній блок живлення (якщо в приймача зовнішній блок живлення) та зовнішній ІЧ приймач (якщо в приймача зовнішній ІЧ приймач, а не вбудований).

Зі списком українських каналів, які транслюються відкрито, можна ознайомитись на зображенні нижче. Слід враховувати, що телеканали з часом можуть змінювати частоту або супутник трансляції чи, взагалі, кодуватись і переходити на трансляцію з платним доступом, тому деякі канали можуть бути відсутні при налаштуванні. Для впевненості уточнюйте наявність улюбленого каналу перед замовленням послуги.

Список некодованих каналів на 3 спутника: Astra 4.8E, Amos 5W, Hotbird 13E

00001

Інформаційний лист

Підтримка роздільної здатності
720i, 720p, 1080i, 1080p
Тюнер
DVB-S/S2
Країна виробник
Україна