Каталог товарів

CAM-Модуль XTRA TV Verimatrix (NEOTION)
Код товару 12958

410 ₴

САМ-модуль Xtra TV (NEOTION) підтримує безкарткову систему закриття каналів Verimatrix, як і Xtra TV Box-и, і працює в CI + слотах DVB-S2 приймачів.То є, для відкриття платних телеканалів досить встановити САМ Xtra TV в CI + слот, включити телеканал замовленого пакета і очікувати, не перемикаючись, появи зображення. Ніяких карт встановлювати не потрібно, на відміну від САМ Smit Conax, які раніше використовували деякі абоненти Xtra TV.

Кількість
Є в наявності

  Способи доставки

(Самовивіз, Доставка кур'єром м. Київ, Нова Пошта, Укрпошта)

  Способи оплати

Готівка, Безготівковий розрахунок.

  Умови повернення та обмін

Гарантійний термін: 12 місяців, обмін/повернення товару впродовж 14 днів

САМ-модуль Xtra TV (NEOTION) підтримує безкарткову систему закриття каналів Verimatrix, як і Xtra TV Box-и, і працює в CI + слотах DVB-S2 приймачів.Тобто, для відкриття платних телеканалів досить встановити САМ Xtra TV в CI + слот, включити телеканал замовленого пакета і очікувати, не перемикаючись, появи зображення. Ніяких карт встановлювати не потрібно, на відміну від САМ Smit Conax, які раніше використовували деякі абоненти Xtra TV.
При використанні САМ-модуля необхідно, щоб абонент регулярно (хоча б раз на кілька днів) дивився наші платні канали. В іншому випадку, платні канали можуть довго відкриватися. В Xtra TV Box закладено спеціальний алгоритм, щоб вирішити цю проблему. А ось в САМ-модулі зробити таке технічно неможливо.

З огляду на, що більшість оригінальних телевізорів проходять обов'язкову сертифікацію і ліцензування, то і CI + (якщо вказано) буде працювати, а значить і САМ-модуль Xtra TV буде коректно працювати.
А ось з побутовими ресиверами, обладнаними CI слотом, не все так просто. Навіть якщо і в Інструкції від ресивера заявлена ​​підтримка CI + - не факт, що ресивер пройшов стандартизацію і ліцензування. А в основній масі супутникові побутові ресивери не обладнані ліцензованим CI + і мають підтримку СI + на рівні ПО (є відповідні плагіни), що не гарантує коректну роботу пристрою.

Рекомендуємо перед придбанням CAM XTRA TV переконатися в можливості його підтримки Вашим обладнанням.

12958

Інформаційний лист

CI інтерфейс
CI+
Кодування
Verimatrix
Гарантійний термін
12 місяців