Интернет-магазин Faraday systems: спутниковое телевидение, оборудование для приема спутникового ТВ

Nielsen: Більше половини споживачів в Україні не можуть уявити свого життя без мобільного пристрою

12.10.2016

51% українських споживачів кажуть, що вони відчувають тривогу, коли їхні мобільні пристрої не під рукою, слідує з глобального дослідження Nielsen Mobile shopping, banking and payment про споживчі звички користуватися мобільним пристроєм для покупок і банківських операцій.
 
Більше половини споживачів в Україні (54%) не можуть уявити свого життя без мобільного пристрою, а 72% споживачів кажуть, що мобільний пристрій робить їхнє життя кращим.
 
У сучасному цифровому світі, де новини, покупки онлайн, банківські послуги і розваги доступні 24/7 за допомогою різноманітних мобільних пристроїв, страх випасти з інформаційного поля - зрозумілий феномен. Майже половина українських споживачів (43%) згодна з тим, що особисте спілкування замінюється електронним, проте не вважає це проблемою, оскільки 27% респондентів вважають за краще написати повідомлення, а не поговорити. На питання «Що саме Ви робили за допомогою мобільного пристрою за останні 6 місяців?», 80% українських споживачів відповіли - «користувалися соцмережами».

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий